II Międzynarodowy Piknik „Lotnicze Depułtycze” 10-11.06.2017 już za…

0

Days

0

Hours

0

Minutes

0

Seconds

Lotnicze Depułtycze 2017 – Legendarni w Depułtyczach


Program II Międzynarodowego Pikniku
„Lotnicze Depułtycze" 10–11 czerwca 2017 r.


PROGRAM  DYNAMICZNY 10 czerwca 2017 r. SOBOTA

 Godzina

---

Punkt programu 

7.00   Otwarcie parkingów
9.00   Otwarcie lotniska dla publiczności
10.30   Uroczyste otwarcie
10.30–10.40   Desant spadochronowy z 5 flagami
10.55–11.10   DH-82A Tiger Moth, Taylorcraft Auster, DHC-1 Chipmunk
11.10–11.25   Piper Cub – formacja trzech samolotów
11.25–11.35   Jak-18 Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
11.35–11.45   Supermarine Spitfire XVI
PRZERWA – 20 min
12.05–12.10   Extra 330SC – Marek Choim
12.10–12.25   Follow Me Formation Team – 4 × Zlin 426F
12.25–12.35   Extra 300 – Uwe Zimmermann
12.35–12.50   Morane Saulnier Rallye – Cellfast Flying Team
12.50–13.00   Extra 330SC – Maciej Pospieszyński
13.00–13.10   0V-10 Bronco
PRZERWA – 55 min
14.05–14.15   Carbon Cub
14.15–14.25   Robinson R-44 – PWSZ w Chełmie
14.25–14.35   PZL SW-4 – Leonardo
14.35–14.50   Morane Saulnier Rallye – Cellfast Flying Team
14.50–15.00   Extra 330SC – Marek Choim
PRZERWA – 20 min
15.20–15.30   Boeing Stearman
15.30–15.40   T-6 Texan / Harvard IIB
15.40–15.50   Supermarine Spitfire XVI
16.00–16.15   TS-11 Iskra – Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry
PRZERWA – 30 min
16.45–17.15   Pterodactyl flight – Show!
PRZERWA – 20 min
17.35–17.50   Jak-18 Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
17.50–18.00   0V-10 Bronco
     

PROGRAM  DYNAMICZNY 11 czerwca 2017 r. NIEDZIELA

 Godzina

---

Punkt programu 

7.00   Otwarcie parkingów
9.00   Otwarcie lotniska dla publiczności
10.30   Uroczyste otwarcie
10.30–10.40   Desant spadochronowy z 5 flagami
10.55–11.10   DH-82A Tiger Moth, Taylorcraft Auster, DHC-1 Chipmunk
11.10–11.25   Piper Cub – formacja trzech samolotów
11.25–11.35   Jak-18 Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
11.35–11.45   Supermarine Spitfire XVI
PRZERWA – 20 min
12.05–12.10   Extra 330SC – Marek Choim
12.10–12.25   Follow Me Formation Team – 4 × Zlin 426F
12.25–12.35   Extra 300 – Uwe Zimmermann
12.35–12.50   Morane Saulnier Rallye – Cellfast Flying Team
12.50–13.00   Extra 330SC – Maciej Pospieszyński
13.00–13.10   0V-10 Bronco
PRZERWA – 55 min
14.05–14.15   Carbon Cub
14.15–14.25   Robinson R-44 – PWSZ w Chełmie
14.25–14.35   PZL SW-4 – Leonardo
14.35–14.50   Morane Saulnier Rallye – Cellfast Flying Team
14.50–15.00   Extra 330SC – Marek Choim
PRZERWA – 20 min
15.20–15.30   Boeing Stearman
15.30–15.40   T-6 Texan / Harvard IIB
15.40–15.50   Supermarine Spitfire XVI
16.00–16.15   MiG-29 – 23. Baza Lotnictwa Taktycznego
PRZERWA – 30 min
16.45–17.15   Pterodactyl flight – Show!
PRZERWA – 20 min
17.35–17.50   Jak-18 Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
17.50–18.00   0V-10 Bronco

Parkingi od godz. 7.00. Strefa rozrywki do godz. 20.00.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu z przyczyn niezależnych od organizatora.

 

260

Sponsorzy

00_Navcom.jpg 01_BGS.jpg 02_WARTER.jpg 03_ITWL.jpg 04_Cemex.jpg 05_Toyota.jpg 06_PZL-Swidnik.jpg 07_Cersanit.jpg 08_BH-meble.jpg 09_Wodzianka.jpg 10_Miko.jpg 11_Austroa.jpg

Patronat Honorowy

01_MON.jpg 02_WP.jpg 03_marszalek.jpg 04_wojewoda.jpg

Patroni medialni

01__TVP.jpg 02__Super_Tydzien_Chelmski.jpg 03__RL.jpg 04__Radio_Bon_Ton.jpg 05__Nowy_tydzien.jpg 06__lublin112.jpg 07__Kurier.jpg 08__Dziennik_Wschodni.jpg 09__dlapilota.jpg 10__chelmskieu.jpg